< All openings

Рецепционист в Walltopia Climbing Center

Position details

Date posted

19 June 2024

Location

Sofia

Company

AFCM

Experience level

Entry-level

Type of job

Open position

Adventure Facility Concepts and Management (AFCM) е дъщерна компaния на WALLTOPIA Ltd, световният лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене.

AFCM отговаря за откриването и оперирането на катерачни и приключенски центрове в цял свят, превърнали се в предпочитано място за спорт и забавление..

Идеалният кандидат е отличен комуникатор, енергичен и отговорен и има опит в директната работа с клиенти и не на последно място е спортна натура.

Основни отговорности:

• Обслужване на клиенти на рецепция в Walltopia Climbing Center;
• Обслужване на клиенти по телефона;
• Записване на часове за тренировки и поддържане на комуникация между клиенти и инструктори;
• Участие в организацията на събития, провеждащи се в центъра;
• Помага на катерачните инструктори при нужда.

Задължителни изисквания

• Опит на позицията рецепционист
• Преминати обучения по обслужване на клиенти на рецепция
• Опит с MS Office
• Отлични комуникативни и презентационни умения
• Отговорност и прецизност
• Приветлива и харизматична личност
• Познания по английски език

Какво предлагаме

• Работа на смени, при постоянна заетост в Walltopia Climbing Center;
• Въвеждащо обучение;
• Ваучери за храна;
• Коректно отношение и адекватно заплащане;
• Приятна работна атмосфера в екип от млади и динамични хора;
• Неограничен достъп до Walltopia Climbing Center, отстъпки във Funtopia, отстъпки в Climbar.

To top