< All openings

Електротехник

Position details

Date posted

20 September 2022

Location

Letnitsa

Company

Walltopia

Department

Capital building

Experience level

Mid-level

Type of job

Open position

Ние сме Walltopia и вярваме, че успехът никога не идва като изненада или зависи от нещо друго, върху което нямаме контрол. Доказваме това през последните 24+ години, изграждайки име на световен лидер в дизайна и производството на катерачни стени и съоръжения за активно забавление. От 1998 г. до днес имаме успешно реализирани над 2000 проекта в 78 страни на 6 континента.

Търсим Електротехник, който да се присъедини и подкрепи нашия екип.

Основни задължения и отговорности:

  • Периодични инспекции и регулярна поддръжка на сградни електро, ОВиК , ВиК, и други сградни инсталации;
  • Поддържане в изправност наличните ел. инсталации в обекта и съответните му принадлежности: главно табло и разпределителни такива, кабелни разводки, вътрешно и външно осветление (включително аварийно);
  • Поддръжка на слаботокови инсталации;
  • Поддръжка на производствени машини;
  • Ремонт и/или подмяна на осветителни тела, контакти, ключове, предпазители, дефектнотокови защити, автоматични прекъсвачи, електромери, токови трансформатори и др.;
  • Участва в разработването и спазването на планове и стратегии за изпълнението планови ремонти;
  • Контролира работата и изправността на противопожарните съоръжения и табла;
  • Изготвяне на сервизна документация и нейното последващо отчитане.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование: средно електротехническо;
  • Професионален опит: минимум 2 години;
  • Компютърна грамотност на средно ниво;
  • Добри познания по електротехника и механика; умения за четене на електрически схеми и техническа документация;
  • Инициативност, гъвкавост, способност за работа в екип и в стресова среда, умения за комуникация с различни нива в организацията;
  • Познания по ОВиК, ВиК , сухо строителство – предимство.

Какво предлагаме:

  • Професионално развитие в компания световен лидер в проектирането и производството на стени за катерене и активно забавление;
  • Възможност за професионално израстване;
  • Работа в динамичен и млад екип;
  • Приятелска работна атмосфера и регулярни тиймбилдинги;
  • Транспорт от гр.Ловеч, Плевен, Свищов, Белене и Левски;
  • Много добро заплащане, обвързано с личните Ви постижения.

Моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо чрез бутона по-долу "Кандидатствай по тази обява".

Само одобрените кандидати, представили пълен комплект документи, ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

To top