Технически администратор инженерни проекти Избрана

Вторник, 19 Септември 2017 14:40 Написана от
Walltopia

Технически администратор инженерни проекти

София

КОИ СМЕ НИЕ

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 19 години опит на пазара.

От 2012 WALLTOPIA започна разширяване на портфолиото си с редица продукти в увеселителната индустрия. В момента, освен изкуствени катерачни стени, компанията произвежда активни развлекателни продукти като Ropetopia, Fun Walls и Ninja Course. Поради бързото и константно развитие на това звено от развлекателни проекти в компанията, търсим кандидат за позицията Технически администратор инженерни проекти, който да стане част от нашия екип.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

  • Администриране на проеки на фирмен сървър и поддържане на web платформа (data updating);
  • Администриране на проекти в SAP SE, закупуване на материали, организация на тръжни процедури;
  • Администриране на работни графици по проекти;
  • Инженерен Разкрой (изготвяне на производствени и тръжни чертежи) на компоненти по 3D модел;
  • Поддържане на комуникация с производителите на суровини и инспекция на доставения материал;
  • Създаване на техническа тръжна документация за инженерни компоненти
  • Създаване на производствена документация по инженерни проекти
  • Упражняване на контрол на качеството за доставните компоненти и изходната продукция.
  • Проучване на потенциални материали и технологични продукти по инженерно задание и поддържане на необходимата проектна документация.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ

  • Има университетска диплома (или е семестриално завършил студент) с инженерна насоченост
  • Владее писмено и говоримо английски език, друг език ще се счита за предимство
  • Владее добре софтуерните програмиSolid Works, Autocad, MS Office, ERP система (SAP)
  • Е мотивиран, отговорен и организиран
  • Умее да работи под напрежение и самостоятелно
  • Има опит с работа в производство (ще се счита за предимство)
  • Има шофьорска книжка и възможност за служебни пътувания за командировки до фирмени заводи и обекти на компанията

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ

  • Да станете част от нашия екип и да получите обширни знания и умения от глобалния лидер в индустрията;
  • Перфектна среда за отговорни и амбицирани хора, които търсят да развият своята конкурентоспособност в световен мащаб;
  • Ориентирана към изпълнението на резултати и подкрепяща иновациите фирмена нагласа, породена от вдъхновяващ лидерски стил;
  • Предизвикателства не само насочени към ума, но и към тялото: безплатен катерачен курс и членство в Walltopia Climbing & Fitness;

КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ

Моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо като натиснете бутона "Кандидатствай".

Само одобрените кандидати, представили пълен комплект документи ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Прочетена 1330 пъти Последно променена в Сряда, 20 Септември 2017 05:50
  • Fun Walls
    Ropetopia
  • One More Life
    Rollglider
  • Ninja Course
    On Belay
  • Climbmat logo